חיפוש

בדיקת פי סי אר לפני טיסה – מה חשוב שתדעו

הנחיות הקורונה והנחיות הבדיקה לפני טיסה משתנות באופן תדיר.

אנו רואים מידי יום עוד ועוד שאלות שעולות ברחבי הרשת בכל הנוגע לבדיקות פי סי אר שכידוע, צריך לערוך לפני עלייה על מטוס.

כדי להפיג את עננת אי הוודאות שעוטפת את הנושא, החלטנו לכתוב מדריך מרוכז שיענה על כל השאלות שראינו ברחבי הרשת.

הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים החשובים שאסור לכם לפספס.

 

פרטים אודות אופן איסוף המידע

רגע לפני שנציין בפניכם את כל המידע הרלוונטי בנושא, ראוי שנציין בפניכם איך אספנו את כל הנתונים. כידוע, מדובר בנתונים שמשתנים באופן תדיר (בהתאם לקורונה שבכל פעם באה והולכת). כדי שנוכל להציג בפניכם את המידע הנכון ביותר, נפגשנו עם אנשים שטסים מידי שבועיים מטעם מקום העבודה. היה חשוב לנו לקבל את כל המידע מהאנשים שחווים את העניין על בשרם ולא מטעם פוליטיקאים או אנשים שעוסקים בעניין באופן יום יומי. אותם אנשים ציינו בפנינו את כל המידע החשוב בנושא, שכן, הם הפכו להיות מומחים בתחום.

 

מה הדבר שהכי חשוב לדעת על בדיקת פי סי אר לפני הטיסה?

חשוב לדעת שצריך לבצע בדיקת פי סי אר עד 72 שעות לפני הטיסה. מסתבר שיש מי שסבורים שניתן לערוך את בדיקת הפי סי אר 4-5 ימים או אפילו שבוע לפני הטיסה – אבל הדבר אינו נכון. מרביתם מגלים שטעו בנושא, רק כשהם מגיעים אל המכון שמציע את הבדיקות הללו והם נאלצים לחזור לביתם ללא בדיקה. כדי לחסוך לכם זמן יקר, אתם צריכים לדעת שעליכם לערוך את הבדיקה בטווח של עד 72 שעות מרגע הטיסה שנקבע לכם ולא יותר מזה.

 

האם אפשר לערוך בדיקת פי סי אר פרטית?

בהחלט. כל אחד יכול לערוך בדיקת PCR פרטית אם הוא רק חפץ בכך. אלו שמעוניינים בבדיקה שכזו צריכים לתאם מראש אל מול החברה שמספקת את הבדיקות הללו. חשוב לציין כי אם אתם רוצים לערוך בדיקה שכזו, עליכם ליצור קשר עם החברה מראש ולתאם מולה.

 

איך אפשר לדעת שמדובר בחברה אמינה שמבצעת בדיקות פי סי אר?

אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו תוצאה של בדיקת פי סי אר שאכן תואמת את המציאות. כלומר, אף אחד לא רוצה לקבל תשובה חיובית בזמן שהוא עצמו בכלל שלילי. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עורכים בדיקה במכון אמין, אתם צריכים לבדוק חוות דעת שנכתבו על מכון זה ברחבי הרשת. ההמלצה של האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך היא לפנות אל המקורות הבאים לבירור פרטים נוספים:

  • רשתות חברתיות
  • חיפוש בגוגל

 

לסיום

כעת ידועים לכם כל הפרטים אודות בדיקת פי סי אר לפני הטיסה, כך שנותר לכם רק לתאם תור לבדיקה רגילה או פרטית ולהמתין לתשובה. טיסה נעימה!

איש מחזיק בדיקה

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא