חיפוש

הצבת מטרות: האם זוגיות תקדם אותך בחיים

מחקרים רבים מוצאים קשר ישיר בין זוגיות להתקדמות בחיים, זוגיות נכונה שמתנהלת בצורה הרמונית יכולה לקדם את בני הזוג אלפי מונים בכל תחום אליו יפנו בחיים.

 

הצבת מטרות: נתחיל מהבסיס

כאשר אנו דברים על הצבת מטרות בחיים, במיוחד כאשר אנחנו בזוגיות. הבסיס להכל הוא האמון. כאשר יש אמון בין בני הזוג ניתן לראות את הקשר מתפתח בצורה טובה ושקטה יותר. בנוסף לאמון על בני הזוג לדאוג למספר צרכים על מנת למקסם את הזוגיות ולהתחיל להציב יעדים: משכורת מסודרת, תנאי מחייה הולמים, בילוי שבוע ביחד, שינה טובה, תזונה ועוד. לאחר שבני הזוג יוצרים לעצמם סביבת מחייה נוחה וטובה יוכלו להתחיל להציב את מטרותיהם בהקשר של הגשמה עצמית, חלומות, הגשמות בנושא זוגיות, תארים ועוד.

 

 

הצבת מטרות: כבוד בין בני הזוג

אחת מהמטרות שיובילו אתכם קדימה אל זוגיות בריאה, טובה ומקדמת היא כבוד לבן או בת הזוג. כאשר בעלי הזוג מנהלים קשר המבוסס על כבוד הדדי אשר מתבטא ביכולת להסתכל בעיניים אל בן או בת הזוג, להעריך אותו, את פועלו, לדעת מה הם הדברים החשובים לו ולפעול בהתאם, אם טעינו לבקש סליחה זו לא זכות אלא חובה. מערכת יחסים הפועלת על ערכי כבוד היא מערכת יחסים "שלא מפחדת". תנו לבן זוג שלכם לדעת את כל החולשות שלכם והיתרונות שלכם, מהמקום הזה תצמחו ביחד. מדובר בבן/בת הזוג שלכם, תסמכו עליהם קצת יותר, מגיע להם.

 

אף אחד לא מושלם, חוץ ממני…

לרוב שאנו נמצאים במערכת יחסים שמתחילה להשחק, אנו מחפשים את הצד השני, את החוסרים שלו, במה הוא פחות טוב. דרך זה אנו מתחילים להשלים עם עצמנו, להציג את עצמנו כטובים ביותר בקשר ולא כגורם הבעייתי. אחת מהמטרות החשובות ביותר בזוגיות היא להכיר בזה שאף אחד לא מושלם. כן גם לא את/ה שקורא/ת את זה. אם נלמד לקבל את כל החסרונות של בן הזוג שלנו לצד היתרונות נוכל להפוך ביחד כל חסרון ליתרון ולא כקלישאה. מערכת יחסים אשר מבוססת על כבוד הדדי ויכולת הכלה של הצד השני היא מערכת יחסים שאפשר לעשות בה הכל.

 

הצבת מטרות  – אל תעשו את זה לבד.

על פניו שלב הצבת המטרות נשמע קליל ביותר, מערכת יחסים שמבוססת על אמון וכבוד, לקבל את האחר, להתחיל תהליך של שינוי. נשמע כמו משהו שהבטחתם אחד לשני הרבה פעמים אחרי ריבים או ברגעים של שמחה ביחד. עם זאת, מדובר במלאכת מחשבת של ממש, לשם כך אנו צריכים לפנות אל גורם מוסמך שיעזור לנו בנושא ייעוץ זוגי. בעזרת בעל מקצוע נוכל להסתכל אחד לשני בעיניים שוב, להדליק מחדש את הניצוץ להפוך את מערכת היחסים למערכת יחסים המתנהלת בהרמוניה ושלווה. היכנסו לאתר: https://dateo.co.il ותגלו מה יעזור לכם.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא