חיפוש

כל ההטבות הרפואיות לגיל השלישי

לא כולם יודעים שאזרחים שמגיעים אל הגיל השלישי זכאים לקבל הטבות רפואיות שונות מטעם המדינה. עובדה זו התגלתה לנו ממש לאחרונה, לאחר שביררנו פרטים בנושא עבור סבתא שלנו שהייתה צריכה לעבור הליך רפואי מורכב. כשהתברר לנו שיש לא מעט הטבות שמגיעות לה ולאזרחים נוספים בגילה, החלטנו לכתוב מדריך מקיף בנושא שיעלה את המודעות.

 

תכירו את האנשים שעזרו לנו להכיר את כל ההטבות

רגע לפני שנציג בפניכם את כל ההטבות המדוברות, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. יצאנו לבדוק את הנושא עם אנשים שיודעים דבר או שניים בעניין והם אלו שסייעו לנו בעצם להגיע אל כל ההטבות שאתם צריכים להכיר. מדובר בקרוביהם של אנשים שנמצאים כעת בגיל השלישי.

הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק בנושא וביקשנו לקבל פרטים אודות ההטבות שאחרים ניצלו בעבר. להפתעתנו, מעל ל – 600 תגובות נרשמו על הפוסט ואפשרו לנו להכיר בכל ההטבות הללו. זו ההזדמנות שלנו להודות לכל מי שלקח חלק בכתיבת המדריך ומסר לנו את הפרטים שבידיו. שכן, בזכותו, הצלחנו לרכז את כל המידע המקיף בנושא.

 

סוג ההטבות הרפואיות ה – 1 שאתם צריכים להכיר מקרוב

יש כל מיני סוגים של הטבות רפואיות שאתם צריכים להכיר מקרוב. אנחנו נציג את כולם בפניכם על קצה המזלג. חשוב שתדעו שאם אתם רוצים לקרוא אודותיהם באופן מעמיק, תוכלו לעשות זאת בקלות אם תגלשו אל אתר קו למעסיק. כעת, נוכל להציג בפניכם את הסוג ה – 1 של ההטבות – תרופות ושירותים רפואיים. הטבות אלו באות לידי ביטוי בין היתר בדברים הבאים:

  • פטור והנחה ברכישה של תרופות
  • פטור והנחות עבור קבלת שירותים רפואיים שונים בקופות החולים ועוד

 

סוג ההטבות הרפואיות ה – 2 שאתם צריכים להכיר מקרוב

סוג ההטבות השני נוגע לציוד רפואי ושיקומי. אם יש לכם צורך בציוד שכזה, כדאי שתדעו שאתם יכולים לשאול ציוד שיקומי או לקבל סיוע במימון של השאלה שכזו. יש גם אפשרות לקבל סיוע במימון של מכשירי שמיעה עבור מי שזקוקים להם ועוד.

 

סוג ההטבות הרפואיות ה – 3 שאתם צריכים להכיר מקרוב

הסוג ה – 3 כולל בתוכו שני תחומים: טיפולי שיניים וטיפולי ראייה. אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים, כדאי שתדעו שתוכלו לקבל הנחות על טיפולים במסגרת סל הבריאות. אלו מכם שיזדקקו למשקפיה ראייה יוכלו לקבל כאלו ללא עלות (במידה ואתם ניצולי שואה).

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את כל ההטבות הרפואיות לגיל ה – 3. כעת, אתם יודעים כי האפשרויות הן מגוונות ופונות לכל מיני אנשים בהתאם לסטטוס שלהם. כך שנותר לכם רק לבדוק באופן מעמיק מהן הזכויות שמגיעות לכם ולקבל את ההטבות בהתאם לכך. נאחל לכם שיהיה בהצלחה ורק בריאות.

הטבות רפואיות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא