חיפוש

איך לבחור חזייה נכונה לאחר ניתוח?

לאחר ניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה, שימי לב שאת בוחרת את החזייה הנכונה. טעות פטאלית ביותר, היא הימנעות מלבישת חזייה לאחר הגדלה. זכרי, אם ת­­בחרי לא ללבוש חזייה אחרי ניתוח הגדלה (בעקבות כאבים), את מסתכנת בכך שהצורה הסופית של שדייך אולי תשתנה.

אין דבר יותר חשוב מאשר הנוחות שלך, לאחר ניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה. אלפים של נשים משפרות את הביטחון העצמי שלהן במהלך השנה בישראל, וחשוב לבחור חזייה נכונה לאחר הגדלת חזה. מדובר בהתאוששות שלך מניתוח שצריך להסב לך גאווה מהיום והלאה, אל תתפשרי על ההחלמה ותני לעצמך תמיכה נכונה. כשאת בוחרת לעבור ניתוח הגדלה, את בוחרת לשפר את הערך העצמי, את נוקטת עמדה.

 

איזו חזייה אני צריכה אחרי ניתוח הגדלה?

גם אם מתחשק לך ישר לשרוף את החזיות הישנות שיש לך בארון, את צריכה לקחת נשימה עמוקה ולתת לגופך את הזמן הדרוש לשיקום. לאחר שתעברי ניתוח הגדלת חזה אצל מנתח פלסטי מומלץ ואיכותי, שדייך צריכים את התמיכה הנכונה עבור השיקום של העור. באופן מידי לאחר הניתוח, האזור המנותח ייעטף בתחבושות-לחץ הנועדו למנוע את תזוזת האזור המנותח.

לאחר שתבקרי במרפאה בכדי להוריד את תחבושות הלחץ, את תצטרכי ללבוש חזיית ספורט בחשך חודש בממוצע, ותקופה זו עשויה להשתנות מאישה לאישה. שימי לב לפרט חשוב, העיצוב הסופי של השדיים המנותחים יתקבל רק לאחר כשנה בממוצע, מה שאומר שבמשך השנה הראשונה לאחר הניתוח, את צריכה לספק לגופך את התמיכה הנכונה עם החזייה הנכונה.

התאוששות ראשונית מניתוח הגדלת חזה, איזו חזייה לבחור?

לאחר החודש הראשון, עדיין לא מומלץ לרכוש חזיות פוש-אפ או חזיות עם ברזלים, היות וחזיות אלו עשויות להפעיל לחץ לא רצוי על האזור המנותח. אין ספק, את כנראה ממתינה לרגע בו תוכלי לצאת לחנויות עם כרטיס האשראי ולרכוש חזיות חדשות שמבליטות את המתרחש, אבל את צריכה לזכור כי מדובר בתהליך שיקום.

בחורות אשר מתאמנות ומבצעות פעילויות פיזיות, חשוב לזכור שבזמן פעילות פיזית, התנועה הרבה באזור המנותח עשויה לגרום לנזק. אם את מתפרנסת מפעילות ספורטיבית, בחודש הראשון מומלץ להתייעץ עם הגורם המנתח ולשקול הפסקת התאוששות. ניתוח הגדלה צריך להתבצע אך ורק אצל מנתח פלסטי איכותי ביותר, היות ומדובר בגוף שלך, באסתטיקה שלך ובבריאות. מדוע בבריאות? מכיוון ואמנם מדובר בניתוח יחסית קל, אך מדובר עדיין בניתוח.

הגדלת חזה אצל מנתח פלסטי מומלץ

כמו בכל ניתוח, ישנם סיכונים מסוימים, מה שמחייב אותך לבדוק מספר מנתחים פלסטיים לפני שאת מקבלת כל החלטה. ישנן נשים רבות אשר בוחרות ללכת ללא חזייה לאחר שעובר חודש ההתאוששות הראשונית.

זכרי כי הגוף שלנו תמיד עובר תהליכים שונים של מתיחת העור (מה לעשות, כוח הכבידה), ולכן מומלץ תמיד ללבוש חזיות, גם אם את ממש רוצה כבר לצאת החוצה עם מחשוף נדיב וללא חזייה.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא