חיפוש

מהם היתרונות הבריאותיים בגריל גז

גריל גז הוא מוצר שנכנס לחיינו לפני כמה וכמה שנים והביא איתו לא פחות מבשורה משנת חיים.

אם עד הרגע שבו גריל גז יצא אל השוק היינו רגילים לאירועי על האש מסוג אחד בעזרת גריל פחמים, הרי שהיום עומדת בפנינו אלטרנטיבה גם פשוטה יותר, גם נוחה יותר לתפעול, גם נקייה יותר והכי חשוב – בריאה בהרבה יותר.

במאמר הקרוב נבחן מהם היתרונות הבריאותיים בגריל גז, ונבין למה הקנייה הבאה שלכם היא של המוצר הנפלא הזה, שעומד לשנות גם לכם את החיים בצורה חד משמעית.

 

יאמי יאמי, אוכל טוב איז אין מיי טאמי

גריל גז הוא אחד המוצרים הגאוניים מבחינת השילוב בין אוכל, יעילות ובריאות. ולמה? גריל גז מתחבר ישירות אל בלון הגז שבבית שלכם, וכל טכניקות הצלייה והבישול בו מתאפשרות בעצם באמצעות השימוש בגז היוצא מהבלון. אין כאן עשן רעיל וסמיך כמו העשן שיוצא מהמנגל המסורתי עם הפחמים והאש, אין כאן רשת צלייה חלודה ואין כאן גם כל צורך בנפנוף אינטנסיבי כדי להגיע לתוצאות.

 

היתרונות הבריאותיים בגריל גז

גריל גז מאפשר כמה וכמה שיטות צלייה, בישול ואידוי שונות שהופכות את האוכל שתבשלו לבריא ומזין יותר. גריל גז מגיע עם מערכת ניקוז נוזלים ולכלוך מובנית, כך שתוך כדי הבישול הבשר והירקות שלכם יכולים להנות משטח צלייה נקי ופנוי מכל טינופת כזו או אחרת, בעוד אלו מתנקזים אל תוך שקית איסוף שנזרקת בתום השימוש. למעשה, מדובר כאן על שיטת צלייה שלא רק בריאה יותר משיטות צלייה של סוגי גריל אחרים, אלא גם שיטת צלייה שבריאה יותר מחימום במיקרו, למשל.

 

גריל גז – איך בוחרים מבין כל הסוגים?

היות וקיימים המון סוגים של גריל גז, הרה אנשים לא בטוחים איך כדאי לבחור ביניהם. קיים גריל גז מתקדם יותר או מתקדם פחות, עם שטח צלייה גדול יותר או שטח צלייה קטן יותר, עם יותר טכניקות ותכניות בישול או פחות וכמובן גם בגדלים שונים. כל אחד מכם צריך לחשוב איזה גריל גז מתאים לבית הספציפי שלו בהתאם לנתונים כמו גודל החצר, המרפסת או גג הבית, הצורך בגודל בהתאם לגודל המשפחה וכמובן בהתחשב בתקציב. לבחירת גריל גז לביתכם היכנסו לאתר של המותג וובר – המותג המוביל בארץ ובעולם לגריל גז.

 

כמה עולה גריל גז?

כאמור, גריל גז יכול להגיע בכל מיני דגמים שונים, ולכן אין מחיר ספציפי שנוכל לנקוב בו. באופן כללי מדובר כאן על טווח מחירים שנע בין כ-2,500 ש"ח עבור גריל גז פשוט יחסית, ויכול להגיע גם למחיר של 16,000 ש"ח עבור גריל גז מתקדם, גדול ובעל טכניקות בישול וצלייה רבות. בכל מקרה, גריל גז הוא מוצר מהפכני לגמרי שמומלץ לכם לרכוש גם לבית שלכם ולהנות ממנו עוד היום!

 

מכשיר להכנת בשר

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא