חיפוש

4 סוגי קלנועיות מומלצות ובטוחות

קלנועית היא כלי רכב קטן שנועד לנהיגה בשטחי מיושבים. הקלנועית לא יכולה להגיע למהירות גבוהה והיא אפילו לא דורשת רישיון נהיגה כדי לנהוג בה. כיום ישנו מגוון גדול של קלנועיות, ולא משנה מה הסיבה שבגינה אתם זקוקים לאחת כזו, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא קלנועית שתענה על הצרכים שלכם. כאן נספר לכם על כמה סוגים חדשים של קלנועיות שכדאי להכיר. 

 

קלנועית מתקפלת

הסוג הראשון שעליו נדבר הוא קלנועית מתקפלת. היתרון הכי גדול של הקלנועית הזו נעוץ בניידות שלה. כל מי שמחזיק בקלנועית מכיר את התחושה שבעת נסיעה למקום מרוחק הוא מאבד את העצמאות שלו לאור העובדה שהקלנועית לא יכולה לבוא איתו יחד. קלנועית מתקפלת משנה את המשוואה הזו וניתן לקפל אותה בקלות לתוך תא מטען של רכב, ואפילו לנסיעה במטוס.

קטנועים

קלנועית זוגית

בעוד שלפני הרבה שנים כאשר הקלנועיות רק התחילו להופיע היה בהן מקום רק עבור הנהג, כיום אנחנו מאפשרים לכם להנות מקלנועית זוגית שבה יש מקום לנוסע נוסף ליד הנהג. קלנועיות כאלו נוחות במיוחד עבור אנשים מבוגרים, והן הופכות להיות שמישות יותר מאשר הרכב הפרטי בלא מעט מקרים. כל מה שצריך לבדוק זה ששני הנוסעים יכולים לנסוע בצורה נוחה על הקלנועית הזו.

 

קלנועית חשמלית

סוג נוסף של קלנועיות שכדאי להכיר אלו קלנועיות חשמליות. הקלנועיות הללו, שהן למעשה רוב הקלנועיות שאנחנו מכירים היום פועלות באמצעות סוללה חשמלית. במקום לשלם על דלק ברכב, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לחבר את הקלנועית לחשמל. מבחינת מחיר, אין מה להשוות בין שתי ההוצאות.

קטנועים

קניית קלנועית

אז אחרי שהבנתם מה סוגי הקלנועיות שעומדות לרשותכם, הגיע הזמן להבין כיצד לבחור לעצמנו אחת כזו. השאלה הראשונה שאתם צריכים לענות עליה היא כמובן מה התקציב שעומד לרשותכם עבור רכישת הקלנועית. טווח המחירים של הקלנועיות הוא רחב מאוד, ותקציב גבוה יותר יאפשר לכם כמובן להנות מכלי איכותי יותר. עם זאת, ישנם גם כלים טובי במחירים זולים.

לאחר מכן חשבו מה המטרה העיקרית שלכם בקניית הקלנועית, ומה סוג הנסיעות שאתם הולכים לעשות בה. כמו לכל דבר, לכל קלנועית יש את הצדדים החזקים שלה. כאשר אתם בוחרים אחת כזו, נסו למצוא קלנועית שתענה על הדרישות שלכם בצורה כמה שיותר טובה. שמרו על הקלנועית מפני מזג אוויר קיצוני, ואל תשכחו לנהוג בצורה בטוחה.

 

לסיכום

קלנועית מאפשרת לנו להתנייד בצורה נוחה בשטחי יישוב או במקומות שבהם התנועה ברכב לא נוחה. על הקלנועית ניתן לנהוג גם בלי רישיון נהיגה, וכמובן שאפשר להגיע איתה למקומות הרבה יותר קרובים מאשר עם רכב. בקנייה של קלנועית תנו דגש על האיכות של הכלי, ובדקו שהוא אכן עונה על הצרכים שלכם. זכרו שלמרות שלא מדובר על כלי רכב, עליכם לנהוג בזהירות גם בקלנועית.

קטנועים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא