חיפוש

4 עובדות על למינייט

פעמים רבות אנו בוחרים לעשות משהו מבלי לחשוב עליו עד הסוף ומבלי להבין את המשמעויות של הבחירה שלנו וזה חבל.

אם אנו פועלים ללא ידע אנו ניקלע לקושי עצום וסביר להניח שנעשה בחירה גרועה.

זה נכון כאשר אנו מדברים על קניית רכב, על תשלום לבית ואפילו לקנייה של גיטרה.

אך אתם יודעים מה היכן הדבר בא לידי ביטוי בצורה הבולטת ביותר בהליכים רפואיים ובפרט בהליכים של רפואת שיניים.

אם לא נבין את מלוא המשמעויות של רפואת שיניים אנו נהיה בבעיה חמורה ביותר וניקלע לטעויות וזה חבל מכיוון שאם נעשה טעות בתחום של רפואת שיניים הדבר גם יעלה לנו כסף רב וגם ילווה בכאב על ההליך הרפואי החדש שאנו עומדים לבצע.

לכן חשבנו כי יהיה זה נכון להבין בפניכם 4 עובדות על למינייט וזאת בכדי שתבינו בדיוק למה אתם נכנסים אם אתם עושים את ההליך הזה.

 

  • למה הציפוי מיועד?

מי שלא יודע משמעות ההליך למינייט הוא ציפוי חרסינה על השיניים. לרוב הציפוי ייעשה על השיניים הקדמיות והוא יהיה נועד לטפל במפגעים בשיניים אלו. אם שברתם שן או שמא השיניים הקדמיות שלכם צהובות אזי למינייט זו הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה שלכם. לכן למינייט זה טיפול כל כך נפוץ וכל כך הרבה אנשים הסובלים מבעיה בשיניים בוחרים לעשות זאת וזאת עקב העובדה כי ציפוי החרסינה נראה נהדר בפה שלנו.

 

  • האם זה משנה איזה רופא מבצע את הציפוי?

עליכם לדעת כי למינייט זה לא הליך פשוט ולא כל רופא שיניים יכול לבצע אותו. לכן אתם חייבים להבין שיש משמעות אדירה לשאלה איזה רופא שיניים מבצע את ההליך ואתם חייבים להבטיח כי הרופא הטוב ביותר יבצע את ההליך בצורה המושלמת ביותר שיש וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. כאשר אתם פונים אל הרופא שאלו אותו כמה פעמים הוא ביצע את ההליך ובקשו לדבר עם מטופלים שלו אשר עברו את ההליך הזה וכך תבחרו את הרופא הטוב והמתאים ביותר לביצוע ההליך.

 

  • לכמה זמן הטיפול מחזיק מעמד?

אם ההליך הרפואי של למינייט מבוצע כמו שצריך אתם צריכים לדעת כי הוא יחזיק מעמד למשך שמונה עד עשר שנים. זה זמן ארוך מאוד וזו עוד סיבה מדוע כדאי לבצע למינייט לשיניים שלכם.

 

  • האם הטיפול יקר?

עליכם לדעת כי למינייט בטח ביחס לטיפול של all on 6 הוא לא יקר בכלל. לכן כדאי לכם לבצע את הטיפול ואינכם צריכים להיות מוטרדים מן העלות שלו וזאת לצד היתרונות הברורים של ההליך אשר הופכים אותו להליך כדאי מאוד ולכזה בעל ערך עצום עבור המטופל המקבל למעשה שיניים חדשות ויפהפיות וזה יתרון גדול שאי אפשר להתעלם ממנו.

 

אישה עם חיוך מושלם

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
שתלים
"העמסה מיידית": על מה מדובר?

העמסה מיידית הוא הליך כירורגי חדשני שחולל מהפיכה בתחום רפואת השיניים. ההליך מציע פתרון מידי וארוך טווח לחוסר בשיניים. באופן מסורתי, טיפול השתלת שיניים מתבצע

קרא עוד »
שתלים
איך מתאימים שתלים לשיניים?

התאמה של שתלים לשיניים הייתה נחשבת עד לפני כמה שנים להליך מסובך מאוד. היום המצב שונה. שכן, ההתפתחות של הטכנולוגיה והמחשוב המתקדם הפכו אותו לפשוט

קרא עוד »