חיפוש

קוביות זה הכי ניינטיז – הכירו את יישור השיניים השקוף

נחשפנו לפני כמה ימים לפוסט שנכתב על ידי אמא מודאגת לילדה בגיל ההתבגרות. האמא ציינה כי הבת שלה צפויה לעבור הליך של יישור שיניים עם קוביות וגשר. לדבריה, היא זוכרת את התקופה שבה היא בעצמה הייתה עם קוביות כאלה וקשה לה מאוד עם המצב.

היא חוששת שהילדה תעבור חרם ותרגיש שלא בנוח עם ההליך. לכן, ביקשה המלצות להתמודדות עם המצב. אנחנו בחרנו להמליץ לה על בחירה בהליך אחר, פשוט ואסתטי הרבה יותר. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות יחד מהו ההליך הזה ואיך הוא מתבצע.

 

זה הזמן לשכוח מהקוביות

אם גדלתם בשנות ה – 90, אתם בטח זוכרים את קוביות המתכת שהיו בפיותיהם של ילדים מתבגרים רבים. הם גרמו לסבל פיזי לא פשוט. שכן, מדובר בקוביות מתכת של ממש. כאלה שפוצעות את חלל הפה וגורמות לאי נוחות משמעותית (אנחנו יודעים דבר או שניים בנושא, בגלל שגם לנו היו קוביות כאלה). אנו ממליצים לכם להשאיר את הקוביות הללו בעבר, בגלל שהטכנולוגיה המתקדמת הביאה הליך של יישור שיניים שמאפשר ליהנות מחיוך יפה, נטול מתכות.

שיניים שקופות

תכירו את יישור השיניים השקוף

סביר להניח ששמעתם לא פעם על הליך של יישור שיניים שקוף. שכן, הוא נחשב להליך שהפך להיות למבוקש מאוד בשנים האחרונות. אנו לא מודעים לכך, אך רבים מסביבנו משתמשים ביישור מסוג זה. הם עוברים את הליך יישור השיניים על הצד הטוב ביותר, ללא חתכים, כאבים או חיוך מתכתי. מדובר בעצם ביישור שיניים שמתבצע תוך שימוש בפלטה שקופה. הפלטה מאפשרת להזיז בכל פעם את השיניים אל המקום המיועד, כך שבסופו של דבר, מתקבל חיוך ישר בקלות.

 

מי מבצע את הליך היישור?

את הליך יישור השיניים השקוף מבצעים אך ורק מומחים בתחום. אנו ממליצים לכם לערוך בירור מעמיק טרם הפנייה אל מומחים שמציעים יישור מסוג זה. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם לא מקבלים רק פלטה שקופה ויפה, אלא גם את התוצאה הרצויה.

שיניים שקופות

איך תוכלו לדעת אם מתאים לכם לבצע הליך של יישור שיניים שקוף?

השיניים שלכם עקומות? אתם רוצים לערוך שינוי במבנה הפה שלכם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? עליכם לפנות אל מומחה בתחום ולתאם פגישת ייעוץ. מדובר בפגישה במהלכה המומחה (אורתודנט) יבדוק את מבנה השיניים שלכם באופן מעמיק ויציין בפניכם האם תוכלו לעבור את ההליך באמצעות יישור שיניים שקוף או שלא. ראוי לציין כי במקרים שבהם יישור מסוג זה לא יהיה מתאים, ניתן לבחור ביישור מסוג אחר.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הנציג בפניכם את יישור השיניים השקוף שהפך להיות ללהיט. כעת, אתם יודעים כי אפשר להשאיר את קוביות המתכת בעבר ולפנות אל אורתודנט מבלי לחוות כאבים וחתכים בחלל הפה. נאחל לכם שתבחרו נכון ותבחרו ביישור שיניים שקוף.

שיניים שקופות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
10  דרכים לטפל בלימפאדמה
10  דרכים לטפל בלימפאדמה

לימפאדמה היא בצקת הנגרמת כתוצאה מכשל מערכתי במערכת הלימפה המביאה להצטברות נוזלים באזורים מסוימים בגוף. הכשל במערכת הלימפה נוצר לעתים קרובות כתוצאה מטיפול בסרטן, ניתוח

קרא עוד »