חיפוש

3 מתנות שוות ליולדות

הליך הבחירה של מתנה ליולדת עשוי להיות מורכב לא פעם. שכן, אנו רוצים להעניק לה מצד אחד משהו שימושי שיקל עליה בימים שלאחר הלידה. מצד שני, אנו יודעים שכולם יוצאים מנקודת הנחה שכזו וחשוב לנו שלא לבחור במתנה שאולי היא כבר קיבלה. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק איזה מתנות הן השוות והמיוחדות ביותר ליולדת. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מה הן המתנות הללו.

 

המתנה השווה ה – 1 שאפשר לתת ליולדת: סט למיטת תינוק

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק במתנות שוות ליולדת מבלי לציין את הסט למיטת תינוק. מדובר בסט שישמש כל יולדת (כן, גם מי שיש לה ילד שני או יותר). אם אתם תוהים מדוע, נאמר לכם שסטים הם פריטים שנשמרים בדרך כלל לילד אחד. מרבית ההורים לא שומרים את אותו סט גם לילד הבא, מכמה סיבות:

  1. לפעמים יש שם שרקום על הסט
  2. לפעמים הסט עבר הרבה פליטות והורים מעדיפים להשתמש בחדש
  3. לפעמים הסט הקודם מתאים לבת וכעת יש בן (או ההפך)

סט מיטת תינוק

המתנה השווה ה – 2 שאפשר לתת ליולדת: שמיכה לתינוק

המתנה השנייה שכל יולדת תשמח לקבל היא שמיכה לתינוק. אנו יכולים להעיד על עצמנו, שלאחר לידת בננו הבכור, קיבלנו כ – 3 שמיכות מאנשים שונים. אחת השמיכות האיכותיות שנשארו אתנו עד גיל מאוחר זו השמיכה של משי דיזיין | Meshi Design. מדובר בשמיכה רכה ונעימה שנמסרה לנו כמתנה כמה ימים לאחר הלידה. על השמיכה רקום השם של הבן שלנו והיא הפכה להיות המועדפת עליו. כך שאנחנו עושים בה שימוש בכל עונות השנה.

 

המתנה השווה ה – 3 שאפשר לתת ליולדת: חלוק מגבת רקום

המתנה השלישית נוגעת אך ורק ליולדת ולא לתינוק, הרי גם ליולדת מגיע! אנו מציעים לכם לבחור בחלוק מגבת רקום ואיכותי. כזה שיאפשר לה ליהנות ממקלחת חמה ונעימה ולאחריה, להתכרבל בתוך החלוק. ערכנו בירור טרם בחרנו להציג את מתנה זו. שכן, היה לנו חשוב לבדוק כי אכן מדובר במתנה שיולדות רבות ישמחו לקבל.

 

טיפ חשוב שעליכם להכיר לפני בחירת המתנה

רגע לפני שהמדריך יסתיים, חשוב לנו לציין בפניכם טיפ חשוב. אם אתם מתכננים לבחור מתנה ליולדת, תשתדלו לבחור ב – 2 פריטים לפחות. אחד עבור התינוק או התינוקת והשני עבור היולדת. לפעמים אנחנו שמים את התינוק הרך במרכז ושוכחים שיש אמא לביאה שעברה הרבה כדי להביא אותו לאוויר העולם. מגיע גם לה ליהנות ממתנה מפנקת, זכרו זאת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הן 3 המתנות השוות שתוכלו להעניק ליולדת. בשלב זה יש לכם את המידע החיוני, כך שעליכם רק לבצע את הבחירה המתאימה ביותר. נאחל לכם שתבחרו נכון ושיהיה במזל טוב!

לאחר מתנת הלידה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
10  דרכים לטפל בלימפאדמה
10  דרכים לטפל בלימפאדמה

לימפאדמה היא בצקת הנגרמת כתוצאה מכשל מערכתי במערכת הלימפה המביאה להצטברות נוזלים באזורים מסוימים בגוף. הכשל במערכת הלימפה נוצר לעתים קרובות כתוצאה מטיפול בסרטן, ניתוח

קרא עוד »