חיפוש

6 סוגי קשרים ששווה להכיר

לכל אחד מאיתנו יש מגוון של קשרים בחייו. יש לנו חברים, בני משפחה, עמיתים לעבודה, ואולי אפילו שותף או בן זוג. כל אחד מקשרים אלו משחק תפקיד חשוב בחיינו והוא תורם לנו באופן ייחודי. יחד עם זאת, ישנם גם קשרים אחרים שעשויים לעניין אותנו. קבלו דוגמאות של 6 קשרים כאלו.

 

1 – קשרים חד פעמיים

קשרים חד פעמיים הם קשרים לצורך סטוצים. כלומר, היכרות שמטרתה יחסי מין חד פעמיים. ישנם אתרי היכרות ייעודיים לכך כדוגמת אתר סטוצים שמאפשרים לאנשים שונים להיפגש לצורך יחסי מין מזדמנים. אתרים אלו יעילים כיוון שהם שומרים על דיסקרטיות וכך גם אנשים מכל דת, גזע או מין יכולים להכיר אחרים מבלי להתחייב אליהם ומבלי שמכריהם ידעו על כך, גם אם הם נשואים. על אף זאת, צריך להיות זהירים ולבדוק היטב שאתרים אלו אמינים והאנשים הנמצאים בהם אינם מסוכנים.

2 – קשרים לטרנסג'נדרים

גם במקרה הזה מדובר על אתרים ייעודיים לטרנסג'נדרים שמעוניינים בקשר חד פעמי או קשר רומנטי לטווח ארוך. טרנסג'נדרים הם קהילה שלא תמיד עומדת בסטנדרטים של הנורמה החברתית ולא כולם מקבלים אותם באהדה. לפיכך, אתרי היכרויות לקבוצה זו של אנשים, היא דרך יעילה ובטוחה ליצירת קשרים אותם מחפשים לפי מין, גיל, מיקום, נטייה מינית, ועוד.

 

3 – קשרים לקהילה הלהט"בית

באתרי היכרויות כללים ניתן להכיר אנשים שלרוב מחפשים קשרים עם אנשים מהמין השני. לעומת זאת, באתרי היכרויות ייעודיים לקהילה הלהט"בית ניתן למצוא רק אנשים שמעוניינים ביחסים עם אותו המין. באתרים כאלו מן הסתם מרגישים יותר נוח, בטוחים יותר וניתן למצוא מגוון רחב של קשרים עם אותו מכנה משותף ליחסים ארוכי טווח או ליחסים מזדמנים.

 

4 – קשרים לאוכלוסייה הדתית

קשרים לאוכלוסייה הדתית הם בדרך כלל קשרים למטרות נישואין באתרי שידוכים הייעודיים לכך. יחד עם זאת, ישנם אנשים דתיים המחפשים סטוצים או קשרים אחרים שלא ניתן למצוא באתרי שידוכים. מדובר על קשרים דיסקרטיים שמחייבים שמירה על הפרטיות.

 

5 – קשרים רומנטיים ארוכי טווח

קשרים רומנטיים הם קשרים שאנו יוצרים עם בני זוג. אלו הם קשרים אינטימיים ורגישים, המבוססים על אהבה, משיכה, והערכה. קשרים רומנטיים יכולים לספק לנו חברות, תמיכה, ותחושת שלמות. על מנת ליצור קשרים רומנטיים יש להכיר אנשים עם מכנה משותף באתרי היכרויות, רשתות חברתיות, אפליקציות להיכרויות, באירועים חברתיים ואפילו בעבודה.

 

6 – קשרים פוליאמורים

קשרים פוליאמורים הם קשרים בין אנשים המקיימים מערכות יחסים רומנטיות עם יותר מאדם אחד בו זמנית. קשרים אלו עשויים להיות מבוססים על אהבה או מין. ישנן דרכים רבות שונות ליצור קשרים פוליאמורים. חלק מהאנשים מתמקדים בבניית קשרים קרובים עם מספר בני זוג, בעוד שאחרים מתמקדים ביחסים מזדמנים. לסיכום, ניתן ליצור קשרים מסוגים שונים ובדרכים שונות. נכתב בשיתוף שובבים – https://www.shovavim.co.il.

חֲבֵרוּת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא