חיפוש

4 יתרונות לתוסף תזונה ליקוריץ

תודות לתנאי האקלים המשתנים ולאבולוציה שלנו שמשתנה מטבעה, אנחנו רואים יותר ויותר כמה אנחנו זקוקים לסיוע חיצוני עבור החוזק והחוסן של הגוף שלנו. בשנים האחרונות הסיוע הזה נמצא יעיל ביותר כשהוא בצורת תוספי תזונה שונים וכעת הגיע הזמן להכיר את הכוכב הבא והוא ליקוריץ.

ליקוריץ הוא צמח טבעי, שלרוב מגיע בצבע שחור ואפילו נהוג למתג אותו בתור ממתקים שונים, למי שממש מתחבר לטעם. אבל מעבר לממתק מדובר בתוסף תזונה טבעי בעל מספר יתרונות שמטפל במגוון רחב של בעיות. חשוב לציין שכמו כל נטילה מופרזת ולא מאוזנת הוא עלול להזיק לנו, ולכן יש לנטול אותו רק בהתאם למינון הנכון ובהתאם לבעיה מסוימת שאנחנו לוקים בה.

 

בעיות עיכול

ליקוריץ המקורי, שהוא שמו של תוסף תזונה זה, נמצא יעיל ביותר בסיוע והקלה על בעיות עיכול שונות כמו קלקול קיבה וצרבת. כמו כן, נמצא שהוא מסייע גם לשכבת הגיל הבוגרת יותר כאשר מופיעים אצלם תסמינים שונים וכרוניים כמו ריפלוקס חומצי, לצד הופעות נוספות שלו בגוף. לבסוף, בהקשר של עיכול נמצא כי ליקוריץ מקל על תופעת האולקוס בקיבה, בוושט ובמעי ומביאה לסבל רב.

 

דלקות וזיהומים

תופעות מעין אלו הן נפוצות ביותר בכל גיל ולכן ליקוריץ בצורת תוסף תזונה מסייע, לא רק בטיפול נקודתי, אלא בעיקר במניעה לטווח הארוך. נמצא כי הוא יעיל ביותר לסיוע ומיגור דלקות שקשורות דווקא בעור כולו ובמצבים כמו אקזמה, אשר גורמת לגירוד ואדמומיות ואפילו צלוליטיס.

 

תופעות הזדקנות

חלק מהליך ההזדקנות אצל נשים וכמה גברים אלו הם גלי חום ותסמינים נוספים של גיל המעבר. לאחר מחקרים מרובים הוכח כי ליקוריץ מסייע בהפחתת תסמינים אלו והפיכת חייהם של אלו בגיל המעבר למעט יותר קלים ונעימים. יתרה מכך, נמצא כי תוסף תזונה זה הוא גם אני סרטני ובכך יכול להפחית סיכויים לגידולים סרטניים במעי ובעור, בעיקר בשכבות גיל מבוגרות יותר.

 

הקלה על כאבים

לבסוף, האלמנט הכי שימושי בליקוריץ הוא העובדה שהוא בעל היכולת להפחית כאבים בדרך שהיא טבעית. לרוב אנחנו רגילים לקחת משככי כאבים מלאכותיים, שעלולים להפוך להתמכרות. ליקוריץ לעומת זאת הוא כמובן טבעי ולאורך זמן הוא בעל היכולת לסייע בהפחתת כאבים כרוניים, אבל גם סטנדרטיים כמו כאבי מחזור, אשר סובלות ממנו מרבית הנשים מהמחזור הראשון ועד האחרון.

 

לסיכום

תוספי תזונה הם כבר ממזמן לא רק בגדר טרנד וכיום מדובר על מוצרים שהם חובה, אם נרצה להגן על מהערכת החיסונית והגוף שלנו. אחד מתוספי התזונה הבריאים ביותר הוא ליקוריץ טבעי, אשר נטילתו באופן תקין ומאוזן יכולה לסייע לנו בהפחתת כאבים ומניעה לטווח ארוך של דלקות, זיהומים, גידולים סרטניים ובעיות עור שונות. חשוב לנטול את התוסף באופן מבוקר ואחראי ביותר.

ליקריץ דיאטטי

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא